Strona główna » Aktualności » Wystawa ,,Kobiecość w Macierzyństwie” w mediach!

Wystawa ,,Kobiecość w Macierzyństwie” w mediach!

Fotorelacja z wernisażu ,,Kobiecość w Macierzyństwie" autorstwa Moniki Dudzik już dostępna! Wesprzyj nas w zbiórce i dowiedz się więcej!

Udostępnienia, artykuły, fotoreportaże oraz materiały wideo w mediach! Dziękujemy za ciepłe słowa i wsparcie dla 2-letniej Paulinki!

Ostatnio udostępniliśmy na naszej stronie ,,Fotorelację z wernisażu Kobiecość w Macierzyństwie autorstwa Moniki Dudzik„. Dziś chcielibyśmy zaprosić Was do sprawdzenia relacji, materiałów wideo oraz recenzji po wernisażu i obejrzeniu wystawy. Wernisaż odbył się 9 października 2020 roku i można go oglądać do końca miesiąca (31.10.2020) w galerii Nowa Stacja w Pruszkowie.

Wystawa od kilku dni dostępna jest w galerii Nowa Stacja w Pruszkowie. Zainteresowanie portretami 17 kobiet oraz zbiórką na 2-letnią Paulinkę nie spada, co widzimy po relacjach i oznaczeniach w social-mediach. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i polecanie naszej pracy swoim znajomym. Poniżej zamieściliśmy listę relacji, materiałów wideo oraz recenzji, które pojawiły się po wernisażu.

Artykuły, fotoreportaże i relacje:

Materiały wideo

Charytatywna wystawa „Kobiecość w macierzyństwie” / TEL-KAB
Wystawa – Kobiecość w macierzyństwie / PR24TV HD