Inicjatywa Aktywne Mamy Działamy

Projekt Aktywne Mamy Działamy, powstało z inicjatywy kobiet biorących udział w spotkaniach Klubu Aktywnych Mam w Pruszkowie. Podczas warsztatów Aktywne Mamy Działamy zaproszeni specjaliści w danych dziedzinach, opowiadają nie tylko o wychowywaniu dzieci, ale także poruszają kwestie dbania o samych siebie. O minionych i najbliższych warsztatach, możesz dowiedzieć się w Aktualnościach.

Warsztaty trwają ok. 1 godzinę, podczas których matki mogą bawić się z dziećmi, słuchać i brać czynny udział w warsztacie. Pomieszczenie jest dostosowane w taki sposób, aby mamy miały miejsce dla siebie i swojego dziecka. Dostępny jest również kącik do zabaw, w którym najmłodsi mogą spędzać czas również z innymi dziećmi.

Budynek jest bezpieczny również ze względu na ochronę i kamery. Spotkania odbywają się w przyjaznej atmosferze, podczas której, mamy czują się swobodnie i bezpiecznie. Nad organizacją warsztatów czuwa Anna Chomiak, autorka bloga NieidealnaAnna.pl .

Facebook.com/AktywneMamyDzialamy

Instagram.com/AktywneMamyDzialamy

Adres:

Nowa Stacja Pruszków

Centrum Handlowe (10:00-21:00)

Henryka Sienkiewicza 19, 05-800 Pruszków

piętro I, (lokal na przeciwko Martes Sport)

Galeria Nowa Stacja

Galeria Nowa Stacja jest miejscem, w którym mieszkańcy Pruszkowa i okolic mogą smacznie zjeść, odpocząć i spotkać się ze znajomymi. Budynek oferuje 120 sklepów i atrakcji na powierzchni 27 000 mkw. Oprócz kina multipleks, ścianki wspinaczkowej, klubu fitness i szkoły tańca, sezonowo dostępne jest również lodowisko. Dla kierowców dostępnych jest ok. 800 miejsc na samochody, dla których parking znajduje się na poziomie -1 oraz dachu.

www.NowaStacjaPruszkow.pl

Facebook.com/NowaStacjaPruszkow

Instagram.com/NowaStacja

Adres:

Nowa Stacja Pruszków

Centrum Handlowe (10:00-21:00)

Henryka Sienkiewicza 19, 05-800 Pruszków

Uczy i Bawi (sklep)

Uczy i Bawi jest siecią sklepów, która swój sklep stacjonarny ma również, m.in. w Galerii Handlowej Nowa Stacja. Sklep polecany jest przez rodziców, którzy szukają nie tylko zabawek, ale także różnego rodzaju akcesoriów do pobudzania kreatywności swoich dzieci. Od ponad 10 lat, prowadzą sprzedaż zabawek i akcesoriów do edukacji i pobudzania kreatywności w formie zabawy.

www.UczyiBawi.pl

Facebook.com/UczyiBawi

Instagram.com/uczyibawi.pl

Adres

poziom +1, lokal 1,72

Partnerzy