Strona główna » Aktualności » Poznaj Justynę Nowak z Piękno i Styl

Poznaj Justynę Nowak z Piękno i Styl

Justyna Nowak, na co dzień pracownik naukowy, w sieci prowadzi bloga Justyna Nowak – Piękno i Styl i spełnia się jako stylistka, makijażystka oraz osoba pragnąca kształtować wizerunek i wygląd kobiet. Od dziecka ciągnęło ją do makijażu i stylizacji. Wszystko zaczęło się od lalki Barbie, dla której wymyślała i projektowała ubranka

Piękno jest ważne! To jedna z zasad, którymi kieruje się w swoich działaniach. Lepszy wygląd przekłada się na lepsze samopoczucie. Zależy jej na tym, by kobiety były szczęśliwe i znały swoją wartość. Wie, jakie kolory dobrać w makijażu, co doradzić, jakie zastosować pomadki, by wydobyć z każdej kobiety to, co najpiękniejsze.

Wykonywała makijaże do sesji zdjęciowych m.in. dla pań z Koła Gospodyń Wiejskich Radawczanki, gdzie wszystkie członkinie były pod jej opieką wizażową. Upiększała kobiety na spotkaniach indywidualnych, których było już kilkaset. Prowadziła warsztaty wzmacniające pewność siebie i poczucie własnej wartości dla kobiet właśnie przez makijaż, ale także przez ćwiczenia rozwojowe.