Strona główna » Aktualności » Fotorelacja z wernisażu ,,Kobiecość w Macierzyństwie” Moniki Dudzik

Fotorelacja z wernisażu ,,Kobiecość w Macierzyństwie” Moniki Dudzik

Fotorelacja z wernisażu ,,Kobiecość w Macierzyństwie" autorstwa Moniki Dudzik już dostępna! Wesprzyj nas w zbiórce i dowiedz się więcej!

Fotorelacja z wernisażu ,,Kobiecość w Macierzyństwie” autorstwa Moniki Dudzik już dostępna! Wesprzyj nas w zbiórce i dowiedz się, gdzie można zobaczyć fotografie.

9 października 2020 roku odbył się wernisaż Moniki Dudzik, zatytułowany ,,Kobiecość w Macierzyństwie„. Fotografie pokazują, że oprócz rodzicielstwa, kobiety mają prawo do realizowania siebie i swoich marzeń. Celem wernisażu jest zbiórka na operację 2-letniej Paulinki, która choruje na hemimelię strzałkową. Dziewczynka jest po pierwszej operacji, natomiast środki na dalsze leczenie są niezbędne.

Wystawa będzie dostępna do końca października (31.10.2020) w galerii Nowa Stacja w Pruszkowie. Zachęcamy do wspierania nas w zbiórce dostępnej pod poniższym przyciskiem.

Dziękujemy za wsparcie, każda złotówka się liczy! Poniżej znajduje się fotorelacja z wernisażu, które przygotowała Paulina Radziszewska i Justyna Kudas.