Strona główna » Projekt Aktywne Mamy Działamy

Projekt Aktywne Mamy Działamy

Inicjatywa Aktywne Mamy Działamy

Projekt Aktywne Mamy Działamy, powstało z inicjatywy kobiet biorących udział w spotkaniach Klubu Aktywnych Mam w Pruszkowie. Podczas warsztatów Aktywne Mamy Działamy zaproszeni specjaliści w danych dziedzinach, opowiadają nie tylko o wychowywaniu dzieci, ale także poruszają kwestie dbania o samych siebie. O minionych i najbliższych warsztatach, możesz dowiedzieć się w Aktualnościach.

Jak wygląda projekt Aktywne Mamy Działamy?

Warsztaty trwają ok. 1 godzinę, podczas których matki mogą bawić się z dziećmi, słuchać i brać czynny udział w warsztacie. Pomieszczenie jest dostosowane w taki sposób, aby mamy miały miejsce dla siebie i swojego dziecka. Dostępny jest również kącik do zabaw, w którym najmłodsi mogą spędzać czas również z innymi dziećmi.

Budynek jest bezpieczny również ze względu na ochronę i kamery. Spotkania odbywają się w przyjaznej atmosferze, podczas której, mamy czują się swobodnie i bezpiecznie.

Prowadząca (Anna Chomiak)

Nad organizacją warsztatów czuwa Anna Chomiak, autorka bloga NieidealnaAnna.pl . Planuje kolejne spotkania, kontaktuje się z prelegentami i dba, aby lokal spełniał oczekiwania uczestników, a także wymogi bezpieczeństwa.

Galeria zdjęć